Fundacja na rzecz Inteligentnego Rozwoju wesprze Project Management Nights 2016!

Project Management Nights 2016 (PM Nights 2016) to dwudniowa konferencja, adresowana do studentów wszystkich uczelni wyższych oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. PM Nights to także śląska odpowiedź na cieszącą się popularnością ogólnopolską konferencję PM DAYS.

Celem konferencji jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy o tym jak wykorzystać techniki zarządzania projektami w biznesie oraz codziennym życiu.

Formą konferencji będzie połączenie warsztatów z panelem dyskusyjnym. Nie zabraknie również̇ konkursów i atrakcyjnych nagród dla uczestników wydarzenia. Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy uczestnikom jak wykorzystać́ zarządzanie projektami w codziennym życiu oraz biznesie.

Mateusz  Góra – jeden z członków zespołu Fundacji poprowadzi wraz z Kołem Naukowym Wzornik z Politechniki Śląskiej warsztaty poświęcone Design Thinking podczas PM NIGHTS 2016 Myśl Projektowo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i praktyków zarządzania projektami w dniach 21-22 kwietnia 2016 roku w godzinach 15-20 do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – CINiBA w Katowicach.
Program PM nightsWięcej informacji o całym projekcie jest dostępnych po linkiem tutaj.